Atribuită
Cumpărare directă
Borderou documente stabilite pret 1 Ancheta Sociala 100 Reg. declaratiilor de avere 1 Reg. declaratiilor de interese 1 REGISTRUL AGRICOL 2020 - 2024; format X4; 50 gospodarii 50 Registru proiectelor de hotarari 1 Nr inreg vehicule 10 Foaie de parcurs neinseriata-persoane 1 Ancheta Sociala 300
- Număr anunț
- DA26422202
- Autoritate contractantă
- COMUNA TETOIU (CUI 2541746)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.103,79 RON
- Valoare atribuită
- 4.103,79 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.