Atribuită
Cumpărare directă
1 Detergent dezinfectant universal Sanytol pardoseli si suprafete 1l SL312202 BUC 1.00 12.00 0.00 12.00 2 Dezinfectant 750 ml Atlantic Domestos 1324 BUC 1.00 6.90 0.00 6.90 3 Gel Dezinfectant 350mL Purell Advanced GJ-9659-12-EEU0 BUC 1.00 20.60 0.00 20.60 4 Hartie igienica 3 straturi alba 10 role/set Perfex 23958 SET 1.00 6.90 0.00 6.90 5 Prosop celuloza Midi 2 straturi 6 role/bax 320PBAX BAX 1.00 55.00 0.00 55.00 6 Saci menajeri ultrarezistenti 35L 15 buc/rola Sweet Home WNS-0530 ROL 4.00 2.11 0.00 8.44 7 Sapun lichid 250 ml Original Dove 177000 BUC 4.00 5.60 0.00 22.40
- Număr anunț
- DA26428542
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,24 RON
- Valoare atribuită
- 132,24 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.