Atribuită Cumpărare directă

Executia lucrarilor de turnare beton amprentat cu suprafata de 400 mp cu pret untar de 117 ron/mp si 90 mp de sapa elicopterizata colorata periata cu pret unitar de 79 ron/mp

Număr anunț
DA26434671
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327286)
Furnizor / câștigător
PREMIER AMPRENT S.R.L. (CUI 35749698)
Cod CPV
45262321-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.910 RON
Valoare atribuită
53.910 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.910 RON

din 53.910 RON estimat