Atribuită Cumpărare directă

RACORD FLEXIBIL APA 3/8*3/8 40cm TUCAI, ROBINET 1/2 FF TRECERE GIACOMINI, SET SURUB HEX WC 06/80/10, MUFA 1/2 FI FONTA GEBO, ROBINET TUR+RETUR+CAP TERMOSTAT GIACOMINI, MUFA 1/2 GF, REZERVOR WC BETA PLUS

Număr anunț
DA26428684
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA (CUI 16852335)
Furnizor / câștigător
BIO-STAR S.R.L. (CUI 5099470)
Cod CPV
44167100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,43 RON
Valoare atribuită
313,43 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,43 RON

din 313,43 RON estimat