Atribuită
Cumpărare directă
GIACOMINI ROBINET OLANDEZ 1''-1 BUC,COT BR 3/4 IE-2 BUC,RED.BR 1''-3/4 IE-2 BUC,MUFA BR 3/4-1 BUC,BUTELIE GAZ 190G GASTECH-1 BUC,PILA OTEL T12 M.C 200MM SEMIROTUNDA-1 BUC,SPUMA POLISTIREN PAI BISON 750ML-2 BUC,SACOSE-1 BUC,POXIPOL TR 14ML-1 BUC,SEMIOLANDEZ CU DR 22*3/4 I-1 BUC,COT CU 22*45 EI-2 BUC,PASTA DECAPANTA FELDER 100 GR-1 BUC,ALIAJ DE LIPIRE MOALE 2MM 100GR-1 BUC,PASLA CURATAT TEAVA-1 BUC,COT CU 22*45 EI-1 BUC,GARNITURI CLINGHERIT 3/4-4 BUC,RACORD BATERIE 60CM-2 BUC,RACORD FL MONOC 50CM-4 BUC
- Număr anunț
- DA26434493
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NEAGRA SARULUI (CUI 16037847)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 278,91 RON
- Valoare atribuită
- 278,91 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.