Atribuită
Cumpărare directă
Detergent pentru pardoseli 5L, Asevi, Mio 0706 bidon 2 Lavete uscate in rola, 27x37cm, 40buc/set, Sano Sushi Cloth Yellow 0183 set 2 Set galeata semiovala 14L, cu mop + coada + storcator (36421) 2053 set 2 Solutie geamuri 4L, Sano Clear 5351 bidon 2 Gel dezinfectant pentru maini 5L, antibacterian, Dr. Stephan Aseptic 4018 bidon 2 Solutie pentru covoare 750ml, Biocarpet 3692 buc 4 Solutie parbriz de vara 5L 5449 buc 1
- Număr anunț
- DA26462291
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIRNOGENI (CUI 6483311)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 765,07 RON
- Valoare atribuită
- 765,07 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.