Atribuită
Cumpărare directă
MATERIALE DE PAPETARIE SI ALTE MATERIALE: DOSAR PLASTIC 11O BUC , FOLIE PROTECTIE DOCUMENTE 5 SETURI , BANDA CORECTOARE 5 BUC, PIXURI CU CLIK 30 BUC, CREIOANE 5 BUC, GUMA DE STERS 5 BUC, CAPSATOR 2 BUC, CAPSE 24/6 5 CUTII, CAPSE 23/8 5 , CUTII HARTIE XEROX A4 5 TOPURI, BIBLIORAFT PLASTIFIAT 25 BUC TUS NEGRU 2 BUC, AGENDA MEDICALA 1 , BUC SACI MENAJ 35 LNEGRI 5 ROLE SACI MENAJ GALBENI 9 ROLEDEZINFECTANT K-SEPT 5L 4 BUC
- Număr anunț
- DA26433059
- Autoritate contractantă
- Orasul Calimanesti (CUI 2541630)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 952,25 RON
- Valoare atribuită
- 952,25 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.