Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si reparatii bariere control acces si camere video , pentru 3 luni , cu posiblitate de prelungire 4 luni in 2021 , pentru INSP - cu sediul in str. Dr. Leonte, nr 1 - 3, sector 5, persoana de contact Georgescu Bogdan , tel.: 0213183620
- Număr anunț
- DA26446554
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
- Furnizor / câștigător
- GEDAS ELECTRONIC SRL (CUI 30743589)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare atribuită
- 2.250 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.