Atribuită Cumpărare directă

jucarii

Număr anunț
DA26457480
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM PRELUNGIT ”SF. NICOLAE” (CUI 29413196)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,56 RON
Valoare atribuită
207,56 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,56 RON

din 207,56 RON estimat