Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale necesare construire decor pentru premiera spectacolului ”Prințesa și bobul de mazăre”, conform referatelor nr. 1857/ 10.09.2020 și 1951/ 25.09.2020

Număr anunț
DA26446793
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
MET-CHIM SA (CUI 1114062)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,18 RON
Valoare atribuită
262,18 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,18 RON

din 262,18 RON estimat