Atribuită Cumpărare directă

MATURA SORG COADA LEMN 140CM BUC 50 MOP BBC 250G + COADA METALICA BUC 20 DETERGENT PARDOSELI 2L BUC 20 SOLUTIE ANTIBACTERIANA 750ML BUC 50 SOLUTIE SPUMA CURATAT OBIECTE SANITARE 750ML BUC 30 DETERGENT PARCHET LEMN 5IN1 PRONTO BUC 20 SOLUTIE GEAMURI 750ML CU PULV BUC 30 SACI MENAJ 35L 50X70CM 30BUC/ROLA NEGRI SET 50 SACI MENAJ 240L GROSI 10BUC/SET SET 30

Număr anunț
DA26454397
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.199 RON
Valoare atribuită
2.199 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.199 RON

din 2.199 RON estimat