Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt Denumire articol UM Cantitate Pret lei fara TVA/UM Valoare Lei fara TVA 1 Var lavabil Sticky 15L Buc 1 64.35 64.35 2 Amorsa 1L Buc 2 3.39 6.78 3 Cloramina (Quick Jav 300 tablete) Buc 1 54.00 54.00 4 Folie protectie var Buc 4 2.99 11.96 5 Trafalet 10cm cu rezerve Buc 2 6.79 13.58 6 Trafalet 25cm Buc 2 10.59 21.18 7. Diblu cu holzsurub 6x60 Buc 50 0.21 10.50 8. Diblu cu holzsurub 3x25 Buc 50 0.18 9.00 9. Banda adeziva hartie 2.5cmx30m Buc 1 3.06 3.06 10. Banda adeziva hartie 50mm x 33m Buc 3 5.13 15.39 11. Pensula 100mm Buc 1 8.99 8.99 12. Pensula 60mm Buc 1 2.68 2.68 TOTAL VALOARE FARA TVA: 221.47 Preturile din oferta sunt in LEI si nu contin TVA; Costul transportului este inclus in pret (livrare franco- beneficiar); Termen de livrare maxim 5 zile de la receptionarea comenzii ferme; Produsele vor fi insotite de factura fiscala, certificate de calitate/declaratie de conformitate Termen de plata maxim 30 de zile de la emiterea facturii.
- Număr anunț
- DA26438787
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA "ION DUMITRESCU (CUI 7538326)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 44812400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221,47 RON
- Valoare atribuită
- 221,47 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.