Atribuită
Cumpărare directă
Este necesara achizitionarea articolelor de birou pentru a putea desfășura activitățile normale în cadrul primariei și pentru a putea implementa corespunzător proiectele din finanțare europeană nerambursabilă, constând în: • PIX UM 207 4 BUC • PLIC C5 SILICONIC 800 BUC • CAPSATOR KANGAROO 24/6 1 BUC • PERFORATOR KANGARO 1 BUC • CARTON DUPLEX 50 BUC • PIX SXN 101 12 BUC • TUS STAMPILA 9 BUC • TUSIERA SIMPLA 6 BUC • RIGLA PLASTIC 30CM 9 BUC • LIPICI SOLID 21G 3 BUC • ETICHETE 4/C 100/TOP TOP 1 PIX TRATTO 50 BUC
- Număr anunț
- DA26434729
- Autoritate contractantă
- Comuna Rosiori (CUI 15579483)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449,62 RON
- Valoare atribuită
- 449,62 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.