Atribuită Cumpărare directă

BUPIVACAINUM / Marcaine spinal 0.5% - 5 f. x 4 ml 2 x 39.89 = 79.78 BUPIVACAINUM / Marcaine spinal 5 % heavy - 5 f. x 4 ml. 2 x 63.80 = 127.60 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26436565
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,38 RON
Valoare atribuită
207,38 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,38 RON

din 207,38 RON estimat