Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CURATENIE 1L MR PROPER DET GEL PT BAIE 30 1 8.78 8.78 263.40 500ML DEZINF SUPRAF DETTOL 36 1 8.88 8.88 319.68 5L MR.PROPER DETER SANITAR 10 1 23.45 23.45 234.50 2ROLE 130M MP HARTIEALB 30 2 4.50 9.00 270.00 180 SERV INTERCALATE TORK 30 3 6.91 20.73 621.90
- Număr anunț
- DA26428713
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Ion Heliade Radulescu (CUI 14077799)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.709,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.709,48 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.