Atribuită Cumpărare directă

Executare vitanjare fose septice. Calculatie la metri cubi 45,00 ron, plus 4 roni /km parcursi, plus 200 ron buletin de analiza unde este cazul.Camion tonaj 10 mc.

Număr anunț
DA26460156
Autoritate contractantă
ORAS CAZANESTI (PRIMARIA CAZANESTI) (CUI 4231962)
Furnizor / câștigător
GANDIS GIANA S.R.L. (CUI 39850031)
Cod CPV
90460000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.942 RON
Valoare atribuită
1.942 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.942 RON

din 1.942 RON estimat