Atribuită Cumpărare directă

ELECTROZI SUPERTIT 2,5 MM KG 9X 10,08 =90,72 2 SURUB CAP TORBANT 6 X 60 mm B 300 X 0,92= 276 3 TUB SILICON ETANSARE GARNITURI B 3X 4,2 =12,6 4 SPRAY ANTIRUGINA 400 ML B 3 X7,14=21,42 400,74

Număr anunț
DA26463004
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400,74 RON
Valoare atribuită
400,74 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400,74 RON

din 400,74 RON estimat