Atribuită
Cumpărare directă
Q7570A - HP TONER Q7570A LaserJet 5025 MFP Black ORIGINAL - 5 bucati; CF254A - HP FUSER MAINTENANCE KIT CF254A, 200K,M712/M725,ORIGINAL - 1 bucata; HP TONER CF214X,No14X,BK,17.5K,LJ Enterprise 700 Printer M712 ORIGINAL - 6 bucati, necesare pentru desfasurarea alegerilor Administratiei Publice Locale din data de 27.09.2020. Produsele trebuie sa fie insotite de: Certificat de garantie, Declaratie de conformitate/Certificat de calitate.. Termen de livrare: cel tarziu la data de 25.09.2020.
- Număr anunț
- DA26434929
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.232,90 RON
- Valoare atribuită
- 7.232,90 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.