Atribuită Cumpărare directă

Trening fas antrenament, set compus din bluza cu fermoar si pantaloni prevazuti cu buzunare laterale din fas, rezistent la apa, isoldry pro, material poliester

Număr anunț
DA26473989
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI 27829800)
Cod CPV
18412100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.840 RON
Valoare atribuită
4.840 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.840 RON

din 4.840 RON estimat