Atribuită Cumpărare directă

scutece pentru incontinenta medie si grava, pentru greutate > 90 kg, strat interior dublu absorbant, sistem dublu de fixare a scutecului, indicator de umiditate, fara latex, ambalate cate 30 buc in pachete in pungi de plastic sigilate si inscriptionate

Număr anunț
DA26429284
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33751000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
543,90 RON
Valoare atribuită
543,90 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

543,90 RON

din 543,90 RON estimat