Atribuită
Cumpărare directă
osar plastic TAFF 200 Hartie copiator TRAFIC A4 40 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 CM TAFF 3 Ordin de deplasare (delegatie) 3 Plic A4 autoadeziv 100 Creion corector MILAN 2 Pix PENSAN TRIBALL 20 PIX ROUND STIC CLIC ALBASTRU /NEGRU/ROSU 20 PIX LINU 4 ACE GAMALIE CENTRUM 50G 80131 2 Pioneze inox 2 Lipici 36g fara solvent Herlitz 2 Banda ambalare 48X66 transparenta 2 Banda adeziva 18X33MM taff 2 DOSAR SINA CARTON 100 Creion corector MILAN 1 Folie protectie 50 microni 100 Pix TRATTO 1-0.7mm albastru 10 Pix AIHAO 801A gel 10 HARTIE COPIATOR A3 1
- Număr anunț
- DA26434344
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHIOROIU JUD. VALCEA (CUI 2539487)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.013,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.013,44 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.