Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie la sectiile de votare Gradinita Clopotica, Liceul Teoretic brancoveanu Voda, Liceul Teoretic Brancoveanu Voda (Scoala Veche), Scoala Gimnaziala Canuta Ionescu, Casa de Cultura, Gradinita Jercalai, Gradinita Valea Valea Urloii, pentru suprafata estimata de 1500 mp/trecere. Se vor prezenta avizele sanitare pentru substantele folosite.

Număr anunț
DA26440732
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Furnizor / câștigător
PAXTON ELECTRIC SRL (CUI 15608503)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
26.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat