Atribuită Cumpărare directă

CRETA ALBA 100/SET,CRETA COLOR 12/SET CENTRUM, DOSAR PVC DE INCOPCIAT CU SINA SI GAURI NOK, FOLIE PROTECTIE DOCUMENTE A4 35MICRONI NOKI FOLIE PENTRU LAMINAT A4, PIX GEL CENTRUMPELIKAN, PIX BIC ROUND STIK, REGISTRU INTRARE IESIRE 80gr 100f

Număr anunț
DA26462438
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială Murighiol (CUI 28617120)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
Cod CPV
44922100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390,88 RON
Valoare atribuită
390,88 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390,88 RON

din 390,88 RON estimat