Atribuită Cumpărare directă

Tricou prezentare volei, cu maneca scurta, prevazut cu guler și manșete canelate, fantă cu 3 nasturi, croială cambrată, compozitie material bumbac 100%, marimi 2XL, 5L, 8M, 7S

Număr anunț
DA26474012
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI 27829800)
Cod CPV
18333000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.585 RON
Valoare atribuită
2.585 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.585 RON

din 2.585 RON estimat