Atribuită Cumpărare directă

AUTOCUT STIHL 46-2 - 2 buc la pretul de 69.05 lei/buc - cf. referat 16149/24.09.2020 - Directia Executiva Spatii Verzi si Cimitire - Serviciul Cimitire - Compartiment - Cimitir Stefan cel Mare

Număr anunț
DA26468986
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,10 RON
Valoare atribuită
138,10 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,10 RON

din 138,10 RON estimat