Atribuită Cumpărare directă

protecții pentru elevi la orele de curs

Număr anunț
DA26451869
Autoritate contractantă
COLEGIUL MIHAI VITEAZUL INEU (CUI 3519437)
Furnizor / câștigător
TOTAL IMPACT SRL (CUI 16357191)
Cod CPV
44175000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.243 RON
Valoare atribuită
133.243 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.243 RON

din 133.243 RON estimat