Atribuită
Cumpărare directă
perwol 1,8= 7 buc, persil = 7 buc, ajax geam = 1 buc, sapun lichid = 4 buc, degresant baie= 2 buc, bref baie= 3 buc, persil 10 kg= 1 buc, vanish- 1 buc, brait = 2 buc, calgon= 2 buc, ajax suprafete= 1 buc, cif = 2 buc , mr musculo= 1 buc, perwol 2,7= 2 buc
- Număr anunț
- DA26439535
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 636,68 RON
- Valoare atribuită
- 636,68 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.