Atribuită Cumpărare directă

tija filetata 8 = 25 buc, piulita m 8500/cutie= 1 citie, saiba m8= 500/cutie= 1 cutie, tija filetata 10 =30 buc , piulita m10= 1 cutie, saiba m 10= 1 cutie, tija filetata 12 = 10 buc, saiba m12=200 buc, pilita m12= 2oo buc, sarma gh = 1 sul, sarma zincata 1,2= 12 kg, sarma zn 2,5= 8 kg

Număr anunț
DA26439589
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
44330000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
804,61 RON
Valoare atribuită
804,61 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

804,61 RON

din 804,61 RON estimat