Atribuită Cumpărare directă

VIDAS SARS-COV-2 IgM (9COM) 60T Producator: Biomeriuex Impachetare: 60 teste Compatibile cu sistemul miniVidas Declaratie CE ; VIDAS SARS-COV-2 IgG (9COG) 60T Impachetare: 60 teste Producator Biomerieux Compatibile cu sistemul MiniVidas

Număr anunț
DA26456279
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat