Atribuită Cumpărare directă

6420330030715 CANEPA 100GR BUC 1.00*5.55 6984000018699 GARNITURA CAP ARMATURA 3/8'' BUC 25.00*0.17 6984000021484 GARNITURA ROBINET TRECERE 3/4 BUC 25.000*.42 6984000021477 GARNITURA CAP ARMATURA 1/2 BUC 25.00*0.25 6420330001357 MUFA ZN 2" GEBO BUC 3.00*10.50 4019576055419 NIPLU ZN 2 GEBO BUC 2.00*10.08 4019576058106 COT ZN A1 2 GEBO BUC 2.00*13.45 3800738527308 SPOR EMAIL ALB 0.75L BUC 2.00*21.43 5946036045194 SPOR EMAIL ALB FAST DRY VOC 2.5L BUC 1.00*67.14......

Număr anunț
DA26471967
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530,16 RON
Valoare atribuită
530,16 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

530,16 RON

din 530,16 RON estimat