Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI CHIRURGICALE STERILE, PUDRATE, MARIMI 8 - 300 BUCATI 300 X 1.44 432 MANUSI CHIRURGICALE STERILE, PUDRATE, MARIMI 7.5 - 500 BUCATI 500 X 1.44 = 720 vata medicala 200 gr - TIP BUMBAC 100% - PRODUS IN ROMANIA! 300 X 2.96 = 888 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26448621
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040 RON
- Valoare atribuită
- 2.040 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.