Atribuită Cumpărare directă

Gewa Kazoo kazoo din metal lungime: 12 cm.

Număr anunț
DA26462612
Autoritate contractantă
TEATRUL MUNICIPAL “MATEI VISNIEC” SUCEAVA (CUI 35143372)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37314000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,68 RON
Valoare atribuită
127,68 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,68 RON

din 127,68 RON estimat