Atribuită Cumpărare directă

examen clinic general ,examen ORL, examen oftalmologic ,examen psihiatric, Ag HBs sau dupa caz Ac anti Hbs,Ac anti HCV ,VDRL, HIV , glicemie, ECG, examen psihologic , incheiere fisa de aptitudine

Număr anunț
DA26470327
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA ARGES (CUI 7549660)
Furnizor / câștigător
NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.280 RON
Valoare atribuită
11.280 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.280 RON

din 11.280 RON estimat