Atribuită
Cumpărare directă
DISPENSER PLASTIC PT PROSOP V GLOBAL - 2 BUC ROLA PROSOP INDIVIDUAL 1000 FOI 2BUC/SET - 4 BUC MARCO DETERGENT GEAM 5L - 2 BUC MANUSI MENAJ MARIMEA S,M,L - 10 BUC CIF PASTA CURATAT 500ML - 10 BUC MASCA DE PROTECTIE 3STR 50/SET CU ELASTIC - 5 BUC BURETE VASE JUMBO (MARI) GLOBAL BPU10 10/SET - 2 BUC DETERGENT ARIEL 14KG - 1 BUC
- Număr anunț
- DA26465067
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA IOAN-DASCALU POIANA SIBIULUI (CUI 18115348)
- Furnizor / câștigător
- PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 633,85 RON
- Valoare atribuită
- 633,85 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.