Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de punere la dispoziţie a unui Modul (strat) suplimentar - Obiective de interes cultural și turistic și Servicii de suport tehnic şi mentenanță modul, pentru completarea hărții interactive https://alba-county.map2web.eu ca și platformă de informare online pentru cetățeni - pentru o perioada de 1 an, în conformitate cu Proiectul de contract servicii şi Formularul dvs. de propunere tehnica si financiara transmis de dvs. pe email si inregistrat la Registratura Consiliului Judetean Alba sub nr. 21202/23.09.2020. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26446841
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
- Cod CPV
- 72212224-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.308 RON
- Valoare atribuită
- 13.308 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.