Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta nr.279047454, pentru SEMIREMORCA REMA, nr.inmatriculare B-137-CMT, fara fransiza. Polita va fi emisa incepand cu data de 29 septembrie 2020. Perioada de valabilitate: 12 luni.

Număr anunț
DA26447989
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA MANAGEMENTUL TRAFICULUI BUCURESTI SA (CUI 37832101)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92,80 RON
Valoare atribuită
92,80 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92,80 RON

din 92,80 RON estimat