Atribuită Cumpărare directă

Hartie xerox A4 10 top x 11.74 Indigo Pelikan 1 top x 34.03 Mine creion 0.7 2 cut. x 3.53 Clips hartie 51 mm 1 buc. x 1.76 Clips hartie 32 mm 1 buc. x 0.84 Clips hartie 25 mm 1 buc. x 0.34

Număr anunț
DA26059905
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,43 RON
Valoare atribuită
161,43 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,43 RON

din 161,43 RON estimat