Atribuită Cumpărare directă

Ventilator indepartare fum MT236 necesar I.S.U Vrancea. -flux in Aer liber 52550 m3/h -flux de aer conform AMCA 33660 m3/h -greutate 39,6kg -dimensiuni LxHxD-550X560X515MM -diametru eliciei 420mm -timp de rulare la viteza maxima 2h 10 min -motor Honda gx 160 in 4 timpi -protectie motor in cazul in care se termina uleiul -putere motor 4,8cp in conformitate cu SAE J1349/2007 -nivel zgomot 93 db/3m -tipul de ventilatie suflare PPV

Număr anunț
DA26322688
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
FUNGUS PRODUCTS SRL (CUI 33852491)
Cod CPV
42520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.580 RON
Valoare atribuită
14.580 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.580 RON

din 14.580 RON estimat