Atribuită
Cumpărare directă
Executie lucrari de placare/izolare a peretilor exteriori a anexei finisarea peretilor, vopsirea peretilor exteriora cladirii. Realizarea trotuarelor din beton pe o suprafata de cca 220mp . Materialele folosite pentru realizarea lucrarilor au fost achizitionate de autoritatea contractanta.
- Număr anunț
- DA26728220
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIULNITA (CUI 4231903)
- Furnizor / câștigător
- IDEAL PGP BUILDINGS S.R.L. (CUI 40800967)
- Cod CPV
- 45262690-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.900 RON
- Valoare atribuită
- 11.900 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.