Atribuită Cumpărare directă

Pachet maturi si alte art de menaj conform ofertei dvs transmisa la anunt adv1183253

Număr anunț
DA26809368
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0836 BACAU (CUI 4278590)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST INVEST S.R.L. (CUI 26553055)
Cod CPV
39224300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.014,95 RON
Valoare atribuită
1.014,95 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.014,95 RON

din 1.014,95 RON estimat