Atribuită
Cumpărare directă
Eprubete din PS ultra-transparent, 16x100 mm, rezistent pana la 7.500 G, ambalate in pungi de 500 buc; certificate cu marca CE, producator DELTALAB-SPANIA Varf galben tip Gilson (fara guler),cu capat tesit, din PP autoclavabila, compatibile cu pipete automate Pipetman, Eppendorf, Biohit, Finnpipette, Nichiryo, HTL, Socorex, ambalare 1000 buc., cu certificat cu marca CE, certf ISO, producator Deltalab-Spania 96 varfuri sterile 100-1000 ul in stativ; stativ autoclavabil. Varfurile sunt apirogene, fara urme de metale, fara RNA-se si DNA-se, compatibile cu pipete Gilson,Eppendorf,Biohit,Brand Menarini etc. Ambalare 10 stativex96 varfuri
- Număr anunț
- DA26476667
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI 12036920)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.642,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.642,80 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.