Atribuită
Cumpărare directă
1. Cherestea rasinoase - grinda - ( 10x10 cm, L = 4 ml ) ( 70 buc. = 2,80 mc ) = 2,80 mc x 898,98 lei = 2 517,14 lei 2. Cherestea rasinoase - scandura - ( gr. = 2,50 cm, diferite latimi, L = 4 ml ) = 0,40 mc x 898,98 lei = 359,59 lei 3. Cherestea rasinoase - dulap - ( gr. = 5,00 cm, l = 30,00 cm, L = 4 ml ) = 4,04 mc x 898,98 lei = 3 631,87 lei Valoare totala pachet ( lei fara TVA) = 6 508.60 lei
- Număr anunț
- DA26484486
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- FOREST COMPANY SRL (CUI 15301958)
- Cod CPV
- 03419000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.508,60 RON
- Valoare atribuită
- 6.508,60 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.