Atribuită
Cumpărare directă
-Q2612A CARTUS TONER NR.12A (2.000 PAGINI) ORIGINAL HP LASERJET 1010 (**) LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: •Hewlett Packard Laserjet M-Serie (1005, 1005 MFP, 1319, 1319 F, 1319 F MFP) •Hewlett Packard Laserjet-Serie (1010, 1010 W, 1012, 1015, 1018, 1020, 1020 Plus, 1022, 1022 N, 1022 NW, 3015, 3015 AIO, 3020, 3020 AIO, 3030, 3030 AIO, 3030 MFP, 3036, 3050, 3050 AIO, 3050 Z, 3052, 3052 AIO, 3055, 3055 AIO) -CB436A (36A) CARTUS TONER BLACK (2000 PAG) ORIGINAL HP LASERJET P1505 M1120 M1522 (**) LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: •Hewlett Packard Laserjet M-Serie (1120, 1120 MFP, 1120 N, 1120 N MFP, 1522 MFP, 1522 N, 1522 N MFP, 1522 NF, 1522 NF MFP) •Hewlett Packard Laserjet P-Serie (1505, 1505 N) PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail alexandra@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA26487822
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA "V. VOICULESCU" BUZAU (CUI 8550646)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.600,47 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.