Atribuită
Cumpărare directă
Format: 13 cm x 20cm Calitate hârtie la interior: offset 70 g/mp Calitate hârtie la coliţă: mediaprint 115 g/mp: Tipar la interior: 1 + 1 (la negru); Tipar la coliţă: 1 + 1 (la negru); Număr de pagini: 236 p + 48 p coliţă; Coperta: 4 + 0 carton mediaprint 300g/mp, plastefiat lucios; Legătorie: broşat, termoclei
- Număr anunț
- DA26480473
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02093 Bucuresti (CUI 13504689)
- Furnizor / câștigător
- NEDEA PRINT SRL (CUI 15452438)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.240 RON
- Valoare atribuită
- 1.240 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.