Atribuită
Cumpărare directă
Motopompa HONDA WX 15 EX1 Specificatii Producator HONDA Putere 1.6 kW / 2.2 CP Debit maxim 240 l Capacitatea maxima de pompare 240 l Inaltime maxima de refulare 40 m Adincimea maxima de imersiune 8 m Ape Semiincarcate Motor 4 timpi, OHV, racit cu aer Carburant Benzina fara Pb Capacitate cilindrica 50 cm3 Alezaj x Cursa 41,8 x 36 mm Consum carburant la 75% 0,57 l / ora Capacitate rezervor 0,77 l Autonomie 1 ora Diametru intrare/iesire 40 mm (1 1/2") Capacitate rezervor ulei 0,25 l Dimensiuni (Lxlxh) 325 x 270 x 375 mm Greutate in Kg 9.0000 Accesorii (kit livrare) : stut aspiratie; Sturu refulare; Coliere prindere furtun; Sorb furtun absorbtie 1.5" - 8 m furtun refulare 1.5' - 20 m
- Număr anunț
- DA26477028
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42122100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.999 RON
- Valoare atribuită
- 1.999 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.