Atribuită
Cumpărare directă
ANULATE ADMINISTRATIV IN CADRUL PROCEDURII DE ACHIZITIE PUBLICA-LICITATIE DESCHISA (ANUNT PARTICIPARE CN1022437/04.07.2020). Se achizitioneaza in temeiul art. 19 din Legea 98/2016, respectiv in baza ofertei OFC17821depuse la anuntul publicitar ADV1168888 Manusi examinare nitril - pret unitar 0.42lei/buc (marimea S 12000 BUC / M 66000 BUC / L 56200 BUC / XL 2000 BUC) - total 57,204lei si a adresei nr. 925/30.09.2020 / acceptul unitatii noastre cu adresa 23T/RU334/0.10.2020. TRANZACTIA SE FINALIZEAZA PRIN INCHEIEREA UNUI CONTRACT DE FURNIZARE - conform celor precizate in anuntul publicitar ADV1168888).
- Număr anunț
- DA26477933
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.204 RON
- Valoare atribuită
- 57.204 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.