Atribuită Cumpărare directă

PACHETE SPORTIVI , pentru zilele de 10/17si 30 octombrie 2020 pentru un numar un de 25 sportivi cand echipa de seniori liga 3 a disputa meciuri oficiale in deplasare( 3 zile x 25 pachete sportivi=75 pachete sportivi )

Număr anunț
DA26474659
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV HUNEDOARA (CUI 36495075)
Furnizor / câștigător
ALBATROS EXPRESS S.R.L. (CUI 33289410)
Cod CPV
55300000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
825,75 RON
Valoare atribuită
825,75 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

825,75 RON

din 825,75 RON estimat