Atribuită Cumpărare directă

ACE SERINGA 1.2*40mm-1000buc,0.7*50mm-100buc,0.7*40mmm-400buc,0.8*40mm-300buc,0.5*25mm-200buc.CATETERE CU VALVA KDM :20G-300buc si 22G-600buc. ACCEPTUL NOSTRU TINE LOC DE COMANDA FERMA.

Număr anunț
DA26483031
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC AGNITA (CUI 4241176)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33692600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.225,74 RON
Valoare atribuită
3.225,74 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.225,74 RON

din 3.225,74 RON estimat