Atribuită Cumpărare directă

Carnete bonuri valorice pentru carburanti auto (benzine, motorine si GPL auto) a cate 25 file (50 lei/fila).

Număr anunț
DA26478986
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PIETE (CUI 14836210)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.578,27 RON
Valoare atribuită
11.578,27 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.578,27 RON

din 11.578,27 RON estimat