Atribuită Cumpărare directă

Placi pentru microtitrare Sifilis TPHA (Dialab, Austria) ; Antigen HBS (HBSAG), test rapid ; Test rapid anti HCV, caseta, 25 teste / kit ; Sifilis RPR Carbon, kit 500 teste ; Procalcitonina (PCT)

Număr anunț
DA26495494
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.483 RON
Valoare atribuită
1.483 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.483 RON

din 1.483 RON estimat